Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 22.05.2009 12:09:29 

Zakrslé králiky

♥ Vaše králiky ♥

  Vaše králiky

Pošlite mi foto vášho králika na mail : biaq@centrum.sk

Nezabudnite pripísať:

- meno králika

- niečo o králikovy (vek, hmotnosť, atď.)

- čo má králik rád,čo nemá rád

- a prosím napíšte aj že do ktorej sekcie, či súťaže alebo vaše králiky

 

Konrynko

   

Vavika o Konrym:

 
"Konrynko je náš domáci miláčik.Máme ho veľmi radi.Váži 1kg.Je to čistokrvný zdrobnený Rex modrý.Mal už 3 krát mladé.Jeden krát z nemenovanou samičkou druhý krát z jeho partnerkou Peggy.Poslúcha na meno.Kaká a ciká do záchoda.Tak s vimienaním nemám starosti.Rád papá dropsy,senko,ovocie zeleninku,zo zmesiek spapá len Darwins alebo Cuni Cripsy..On obilie alebo čo to je nepapá.Nechutí mu.Tak kupujeme kde je málo obilia a tých nieje veľa...Hrozne rád vyskakuje na posteľ.Nemá rád strihanie drápkov ktoré podstupuje každý mesiac...Musí mať krásne drápky.Vie si vyťahovať farbičky a triediť ich.Narodil sa 5 augusta 2007.CmuQ.."
 
 

 Edinka

   

Edinka o sebe:

"Ahoj ja som Edinka.Som zlatúčká samička a mám 7 mesiacov...Mám rada: mrkvičku, zmesi z chovproduktov, káble ... :D (zatial som len 2 prehrýzla)... Do mojej rodinky som prišla 1.2.08.Viem sama chodiť na králičie WC...Rada behám a spím, velmi rada sa hrám so zubnou kefkou ...(ktorú už aj tak nepoužívame)..."

Uško

Caramelka

 

 

Cheryl

 

 

Bibinka o  Cheryl:

"Môj králik sa volá Cheryl. Je to samička. Má rada PIŠKÓTY, dropsy, petržlen, mrkvu, seno,...Narodila sa 13.5.2007 . Je to zakrslý ruský králik."

Ňufka

 

Anna o Ňufke:
 
"Môj zajačik sa vola Ňufka, je to zakrslý baranček, má 8 týždňov a 0,5 kila. Teraz sa učíme chodiť na záchod, ale zatiaľ nám to veľmi nejde, ale verím že to zvládneme :-) Strašne rada behá po byte, ale ešte radšej vonku po trávičke. Spapala by najradšej všetko čo vidí, ale našťastie je maličká a nezmestí sa do nej veľa :-)"
 

Šely

 

Šelinka

  

 

 

 Cecilko

   

  

Vierka o Cecilkovi:

"Môj Cecilko k nám prišiel z Trnavy a je u nás ešte iba pomerne krátko. Teraz bude mať 6 mesiacov a vstupuje do puberty. Inak je veľmi hravý a keď sa mu chce, tak aj prítulný. Mám ho veľmi rada a nedám naňho dopustiť. "
 

Bobíšek

     

Bobíšek o sebe:

"Ahoj, jsem zakrslý beránek a jmenuju se Bobíšek. Moji páníčci jsou Greeněnka a Prchálek. Narodil jsem se v dubnu 2008 a v nové rodině žiju od 1. června 2008. Zbožňuju oříšky, rád si hraju s letákama z Kauflandu nebo z Tesca:) Jinak jsem strašně akční a moc rád hážu neuvěřitelná salta se spostou vrutů:) Další informace o mně najdete na www.bobiskovy.estranky.cz."

Lola

 

Vladka o Lole:

Meno: Lola

Vek: 2mesiace

Hmotnosť:2.5kg.

Farba: je celá biela

Má rada:  zeleninu

 

Čika

 

           

Alino

    

Ali o sebe:

"Ahojte. Volám sa Alinko a mám 7 mesiacov. Do našej rodiny som zavítal 7.7.08 . Moju paničku Sisu niekedy hnevám ale aj tak ma má rada :D Veľmi rád papám seno,dropsíky, chodím na prechádzky. Som veľmi šikovný a už poslúcham na meno.A mám spoločný web s Bucom www.usiacikovia.weblahko.sk . Určite sa tam pozrite....tak čawte!!!"
 

 Patapuf

 
Dávid o Patapufovi:

Tak toto je náš Patapuf. Meno dostal podľa jednoho francúzskeho filmu . Narodil sa niekedy na jeseň roku 2007. U nás je od Vianoc 2007, a odvtedy sa mu podarilo:

1.) riadne pribrať
2.) samozrejme že aj toho veľa zožrať
3.) ...no a od spomínaných Vianoc sa mu podarilo prekúsať, nakúsať,  alebo iným spôsobom poškodiť 80 percent všetkých káblov čo doma máme.

...ale inak ho máme radi, aj keď vás niekedy ťahá za nohavice po kuchyni, nieje to nič moc.... :-)
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok